HİZMETLERİMİZ

TAŞ HALI UYGULAMALARI

Taş halı özellikle son yıllarda tercih edilen dekoratif ve sağlamlık olarak yüksek dayanım gösteren yekpare şekilde yapılan ufak agrefa boyut tercihler ile yerinde dökme şeklinde yapılan bir zemin kaplama çeşididir.

Bu uygulama çok detay içeren teknik detayları bir hayli fazla olan bir sistemdir. Özellikle uygulama yapılacak alanın kullanım durumu, zemin durumu gibi detayları çok iyi analiz edildikten sonra doğru şekilde TAŞ HALI sistemi oluşturulmalıdır. Her alanda tek tip uygulama sistemi yoktur. Son kullanıcıların çok dikkatli olması gerekmektedir. Zemin etüdü ve kullanım amacı doğru bir şekilde belirlendikten sonra zemin hazırlığı bu doğrultuda yapılmalıdır. Taş zemin kaplama yaygın kullanım alanları; Taş halılar günümüzde birçok farklı alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. Renk konusunda bir uyumluluğa sahip olması bu ürünleri her ortamda kullanılabilir bir hale getirmiştir.

TAŞ HALI UYGULAMALARI

KULLANIM ALANLARI

  • Bahçe içlerinde yer alan yürüyüş alanları,
  • Yapılardaki teras ve balkon alanları,
  • Çeşitli alanlardaki merdiven ve basamak bölümleri,
  • Park ve eğlence alanları,
  • Ofis ve iş yeri ortamlarında kullanılır.

Taş halılar genel olarak birçok ortama kullanım bakımından uyum sağlayabilen bir dinamiğe sahiptirler. Bu bakımdan insanlar ortama şık ve hoş görünümlü bir yapı kazandırmak için genellikle taş halıları kullanmak istemektedirler.